Junior magacioner

SAT omladinska zadruga
  • Beograd, Zemun
  • Rok za prijavu: 31.12.2017.
  • Skladišta i magacini
  • Broj radnika: 10

Poslodavac

Obezbeđujemo učenicima, studentima i nezaposlenim licima do 30 godina starosti privremene, povremene i sezonske poslove. Radi se o poslovima za koje se ne zasniva radni odnos. Ako su vam potrebna dodatna sredstva za školovanje, zadovoljenje kulturnih, sportskih ili nekih drugih potreba, ili čekate stalno zaposlenje i želite da steknete radno iskustvo - postanite naš član.

Opis konkursa

Poznata proizvodna prehrambena kompanija ima potrebu za vise izvrsilaca na poziciji junior magacionera!!
Posao u magacinu je organizovan u dve smene, 7h-15h i 14h-22h. Smene se menjaju na nedeljnom nivou. Nema hladne komore. Prednost je ukoliko su potencijalni kandidati imali iskustva u magacinima proizvodnji, kao i iskustvo u radu sa RF uređajima.
Duznosti:
- Istovar ambalaže i repromaterijala, pravilno skladištenje istih u
magacinu
- Smeštaj repromaterijala i ambalaže u magacin
- Smeštaj povrata repromaterijala i ambalaže u magacin
- Održavanje higijene u magacinu
Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoje prijave na e-mail [email protected] ili se prijaviti pozivom na broj 063/469-172.

Zaduženja

  • - Istovar ambalaže i repromaterijala, pravilno skladištenje istih u magacinu Smeštaj povrata repromaterijala i ambalaže u magacin
  • - Smeštaj repromaterijala i ambalaže u magacin
  • - Održavanje higijene u magacinu

Uslovi

  • - poželjno prethodno iskustvo na sličnim pozicijama, kao i rad na RF uredjajima

Nudimo

  • - redovnu i stimulativnu zaradu
  • - mogućnost napretka
  • - stalno zaposlenje
Konkuriši