Mobile shop assistant

SAT omladinska zadruga
  • Beograd, Novi Sad, Valjevo, Kragujevac, Gornji Milanovac, Čačak, Kraljevo, Kruševac
  • Rok za prijavu: 31.12.2017.
  • Administracija
  • Broj radnika: 15

Poslodavac

Obezbeđujemo učenicima, studentima i nezaposlenim licima do 30 godina starosti privremene, povremene i sezonske poslove. Radi se o poslovima za koje se ne zasniva radni odnos. Ako su vam potrebna dodatna sredstva za školovanje, zadovoljenje kulturnih, sportskih ili nekih drugih potreba, ili čekate stalno zaposlenje i želite da steknete radno iskustvo - postanite naš član.

Opis konkursa

Potrebni studenti i studentkinje za rad u na poziciji assistant prodavca paketa proizvoda i usluga, uz pomoćne poslove u administraciji za poznatu firmu mobilnog operatera u Srbiji.
Uslovi rada:
- 6h dnevno
- 6 dana u nedelji
- 145din/h
ZAINTERESOVANI KANDIDATI MOGU POSLATI SVOJE BIOGRAFIJE NA MEJL: [email protected] sa naznakom za mesto za koje konkurišu.

Zaduženja

  • Pomoćni administrativni poslovi
  • Prodaja paketa proizvoda i usluga
  • Rad sa klijentima

Uslovi

  • Rad u savremenom okruženju
  • 6h dnevno rada
  • 6 dana nedeljno

Nudimo

  • Redovnu i stabilnu zaradu
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u savremenom okruđenju
Konkuriši