Rad u hotelu - Više pozicija

SAT omladinska zadruga
  • Beograd
  • Rok za prijavu: 06.10.2017.
  • Turizam, ugostiteljstvo
  • Broj radnika: 10

Poslodavac

Obezbeđujemo učenicima, studentima i nezaposlenim licima do 30 godina starosti privremene, povremene i sezonske poslove. Radi se o poslovima za koje se ne zasniva radni odnos. Ako su vam potrebna dodatna sredstva za školovanje, zadovoljenje kulturnih, sportskih ili nekih drugih potreba, ili čekate stalno zaposlenje i želite da steknete radno iskustvo - postanite naš član.

Opis konkursa

Potreban veliki broj kandidata za rad u poznatom hotelu sa 5***** u centru Beograda na duži vremenski period.

Zaduženja

  • pomoćnici u kuhinji
  • stewarding u kuhinji
  • poslastičari
  • kuvari
  • banket konobari

Uslovi

  • Sve pozicije zahtevaju prethodno iskustvo na sličnim pozicijama.

Nudimo

  • Početni sat je 150din

Napomene

Zainteresovani kandidati koji su slobodni na duži vremenski period mogu se prijaviti putem formulara: https://goo.gl/forms/KiKvKbiQLjUzxGmh1

Konkuriši